Kontaktní osoba: Dr. Ing. Lubomír Sláma, MBA

Adresa: Hviezdoslavova 1188/5, 627 00 Brno-Slatina

Tel: +420 545 423 000

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: www.act-in.cz

Společnost Act-in CZ hraje klíčovou roli v digitalizaci českého průmyslu a patří k předním tvůrcům a dodavatelům výrobních informačních systémů (Manufacturing Execution Systems = MES) v ČR a dalších evropských zemích. Její mezinárodní zázemí poskytuje zákazníkům silnou podporu jak u projektů v ČR tak u mezinárodních projektů a zároveň promítá zkušenosti s digitalizací mezinárodních firem do českého prostředí a do úspěšné digitalizace českých firem. Vývojářské a implementační centrum v ČR je zárukou rychlé a efektivní implementace systémů pro chytré továrny včetně následné servisní podpory.

Odborníci Act-in provádějí zákazníky od prvotní analýzy, návrhu řešení až po implementaci a předání systému plně digitalizované výroby s maximální znalostí prostředí výrobních společností a potřeb pro zvyšování produktivity a efektivity jejich výroby. Na společnost Act-in se s velkou důvěrou obracejí jak malé a střední podniky, tak mezinárodní korporace působící zejména v automobilovém a leteckém průmyslu stejně jako ve strojírenství a elektrotechnice, výrobě spotřebního zboží, výrobě plastů, papírenství, dřevovýrobě, textilní výrobě nebo farmaceutické a potravinářské výrobě.

Příkladem spolupráce v rámci členských firem INDUSTRY CLUSTERu 4.0 je digitalizace výroby realizovaná ve společnosti První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s. v roce 2019. Společnost Act-in CZ se dále aktivní podílí na projektech poradenství a analýzy připravenosti firem v JMK na implementaci "Průmyslu 4.0" a edukativní činnosti v oblasti koncepční digitalizace průmyslu.

Výhody členství

Proč se stát členem klastru

Podpora při digitalizaci výrobních procesů

Pomůžeme udržet Vaši konkurenceshopnost

Podpora technického vzdělávání

Víme, že dostatek kvalifikované pracovní síly je základ úspěchu Vaší firmy

Podpora zahraničního obchodu

Dokážeme podpořit Vaše obchodní aktivity na zahraničních trzích

Přihláška ke členství

Vaše vstupenka do světa INDUSTRY CLUSTER 4.0 je připravena
Nezávazná registrace