O společnosti EPRIN

Eprin je systémový integrátor a lídr v oblasti automatické identifikace v celé České republice a Slovenské republice, nyní už i s celosvětovou působností. Jako efektivní a chytrá firma s tradicí se zaměřuje především na komplexní vývoj a implementaci řešení pro automatickou identifikaci, vývoj software na míru, poradenství, konzultace, servis a širokou škálu dodávek hardware.

Svoji pozici na trhu si firma Eprin buduje již od roku 1992. Tehdy byla známá především v oblasti obalů a způsobů označování zboží. Nyní je vnímána jako spolehlivý, silný a inovativní partner. Za dobu působení navázala četné partnerské vztahy s předními dodavateli moderních informačních technologií světových značek a stále si stanovuje motivační cíle, které především směrem k jejich zákazníkům přináší zvýšení kvality služeb a spokojenosti.

Společnost Eprin se může aktuálně pochlubit několika úspěšnými aplikacemi na poli digitalizace a automatické identifikace u svých zákazníků. Nejnověji například nasazení lokačního sytému, který pomáhá ihned lokalizovat konkrétní z 2000 komponentů ve výrobní hale o velikosti necelých dvou hektarů.

Digitální průvodky pro okamžité vyhledávání

Jak rychle najít jeden z 2000 komponentů v hale o rozloze 18 000 m2 ? Podívejte se, jak jsme nasadili technologii RTLS od Sewio Networks a pomohli jsme našemu zákazníkovi zkrátit průměrnou dobu vyhledávání o 66% a snížit neproduktivní čas o 20%.
 
14.5.2019-Digitalni-pruvodka-2
 
14.5.2019-Digitalni-pruvodka-3
 
14.5.2019-Digitalni-pruvodka-4
 
Po kompletaci je třeba nalézt v daném časovém sledu několik komponentů, které se nacházejí kdekoliv na ploše 18 000 m2. Papírové průvodky, které doposud doprovázely každou komponentu během její cesty výrobním procesem byly nahrazeny digitálními, tedy rozšířeny o sledovací zařízení (tzv. „tag“). Díky digitálním průvodkám získali pracovníci přehled o tom, kde a v jaké fázi výroby se daná komponenta nachází, a to s padesáti centimetrovou přesností.
 

                   14.5.2019-Digitalni-pruvodka-5   14.5.2019-Digitalni-pruvodka-6

 

 

Průměrný čas hledání potřebné komponenty se tak zkrátil ze 45 minut na patnáct, tedy o 66%. Celkově pak došlo ke snížení neproduktivního času a zkrácení produkční doby o 20%. Pracovníci získali v reálném čase ihned dostupnou a napříč firmou jednoznačně platnou informaci o stavu výroby, navíc využitelnou pro interní i externí audity. Lokalizační systém RTLS Sewio jsme dodali včetně jeho integrace se systémem SAP WMS.

Kontaktujte nás v případě dotazů k lokalizační technologii! Také právě Vám pomůžeme zvýšit produktivitu práce.

Zdroj: https://www.eprin.cz/

Výhody členství

Proč se stát členem klastru

Podpora při digitalizaci výrobních procesů

Pomůžeme udržet Vaši konkurenceshopnost

Podpora technického vzdělávání

Víme, že dostatek kvalifikované pracovní síly je základ úspěchu Vaší firmy

Podpora zahraničního obchodu

Dokážeme podpořit Vaše obchodní aktivity na zahraničních trzích

Přihláška ke členství

Vaše vstupenka do světa INDUSTRY CLUSTER 4.0 je připravena
Nezávazná registrace