Právě dnes (15.2.2018) slaví klastr své 2. narozeniny. Dovolte nám při této příležitosti Vás informovat o důležitých událostech a nejbližších plánech klastru do budoucna.

Nový předseda představenstva klastru

Na posledním zasedání představenstva klastru z důvodů pracovní vytíženosti odstoupil z funkce předsedy představenstva klastru pan Ing. Vladimír Plašil (ALTA a.s.). Představenstvo zároveň kooptovalo na tuto funkci pana Ing. Tomáše Kubalu, MBA, který bude zároveň zastávat pozici výkonného ředitele klastru.

Ing. Tomáš Kubala, MBA

Celý život se pohybuje v oblasti strojírenství (od poradenství až po výrobu a řízení), především v automobilovém průmyslu. V roce 1994 úspěšně ukončil studium na VUT v Brně (FSI, specializace řízení jakosti). Poté 2 roky studijně a pracovně pobýval v Japonsku, kam se opakovaně profesně vracel. Část profesní kariéry strávil v nadnárodní firmě a posléze i soukromé české společnosti. Své nabyté zkušenosti dlouhodobě předává v oblasti poradenství, zvláště v oblasti řízení jakosti, zvyšování efektivity, konkurenceschopnosti a implementace inovací.

V nejbližších týdnech plánuje postupně navštívit všechny členy klastru, představit svoje vize a na základě zpětné vazby rozvíjet budoucí aktivity klastru. Aktivity budou doplněny do plánu činnosti a projednány na nejbližším zasedání představenstva v průběhu března 2018, dále rozpracovány na přelomu května a června 2018 na členské schůzi klastru.   

Výhody členství

Proč se stát členem klastru

Podpora při digitalizaci výrobních procesů

Pomůžeme udržet Vaši konkurenceshopnost

Podpora technického vzdělávání

Víme, že dostatek kvalifikované pracovní síly je základ úspěchu Vaší firmy

Podpora zahraničního obchodu

Dokážeme podpořit Vaše obchodní aktivity na zahraničních trzích

Přihláška ke členství

Vaše vstupenka do světa INDUSTRY CLUSTER 4.0 je připravena
Nezávazná registrace