V úterý 19. prosince vás zveme na seminář, kde Vás Martin Palkovič z Národního superpočítačového centra IT4Innovations podrobně představíme a seznámí s projektem TETRAMAX a možnosti financování technologií, HW a SW z oblasti digitalizacea zpracování velkých dat v souvislosti s průmyslovou výrobou.

Pohybujete se v oblasti Průmyslu 4.0? Zajímá vás digitalizace, automatizace, robotizace nebo zpracování velkých dat v souvislosti s průmyslovu výrobou? Zapojte se do projektu TETRAMAX a získejte až 50 tisíc euro na hardware a software v oblasti nízkoenergetického počítání pro kyberfyzikální systémy a Internet věcí.

Proč se zúčastnit?

  • Seznámení s projektem TETRAMAX
  • Možnost získat financování až 50 tisíc euro na pokročilé HW a SW technologie
  • Příležitost osobní konzultace projektu

Komu je seminář určen?

  • Průmyslovým firmám a výzkumným pracovníkům z JMK

O projektu TETRAMAX

Projekt Transfer technologií skrze nadnárodní aplikační experimenty (Technology Transfer via Multinational Application Experiments, TETRAMAX) bude trvat 4 roky a jeho cílem je implementovat evropskou iniciativu „Smart Anything Everywhere“ do oblasti nízkoenergetického počítání pro kyberfyzikální systémy a Internet věcí. Iniciativa propojuje technické a aplikační know-how, což napomáhá k efektivnějšímu a účinnějšímu přijímání pokročilých digitálních technologií malými a středními podniky. TETRAMAX je zaměřen na poskytování nových inovačních technologií evropskému průmyslu. Proces transferu technologií usnadní nově vybudovaná specializovaná síť kompetenčních center v oblasti nízkoenergetických systémů, díky níž budou moci podniky a společnosti zažádat o přístup k pokročilým technologiím a výzkumné instituce jim budou moci aktivně a efektivně své technologie nabízet.

Koordinátorem projektu je největší technická univerzita v Německu Univerzita RWTH Aachen.

Výzva bude otevřena od 30. listopadu 2017 do 28. února 2018.

Lektor

Martin Palkovič

Vystudoval obor elektroniky na Slovenské technické univerzitě a komerční inženýrství na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Titul Ph. D. získal na Fakultě elektrotechniky Technické univerzity v Eindhovenu. V letech 2001 až 2012 působil v belgickém výzkumném institutu IMEC Leuven, kde se mimo jiné podílel na realizaci inovativních řešení pro informační a komunikační technologie pro velké nadnárodní korporace (např. Samsung, Panasonic) a vedl transfer IMEC MPSoC technologie do společnosti Toshiba. Od loňského roku je členem poradní skupiny „Future and Emerging Technologies“ rámcového programu Horizon 2020.

Více informací a registrace na https://www.jic.cz/akce/seminar-jic-tetramax/

Výhody členství

Proč se stát členem klastru

Podpora při digitalizaci výrobních procesů

Pomůžeme udržet Vaši konkurenceshopnost

Podpora technického vzdělávání

Víme, že dostatek kvalifikované pracovní síly je základ úspěchu Vaší firmy

Podpora zahraničního obchodu

Dokážeme podpořit Vaše obchodní aktivity na zahraničních trzích

Přihláška ke členství

Vaše vstupenka do světa INDUSTRY CLUSTER 4.0 je připravena
Nezávazná registrace